Skip to content

Alshrouk Travel Hakkında

Hakkımızda

Alshrouk Travel, yurt dışı ve yurt içindeki tüm seyahatlerinizde otel, tur, ulaşım, restoran, menü seçimi , aktivite, toplantı, simültane tercüme, görsel ve işitsel teknik ekipman, baskılı malzeme, hediye ve personel desteği gibi daha birçok hizmeti hali hazırda çalıştığı veya gerekli hizmet standartlarına göre servis vereceğine inandığı diğer hizmet sağlayıcıları ile işbirliği yaparak en avantajlı koşullarda ve titizlikle sağlanmaktadır..

Misyonumuz

  • Kaliteli, güvenli, konforlu, ekonomik yolculuk sunmak ve müşteri memnuniyeti adına sürekli gelişmek.
  • Hizmet kalitesini devamlı artırarak müşterilerine, çalışanlarına ve işine saygı duyarak, onlara daima en iyiyi sağlamak.
  • İlişkide bulunulan kurum ve kişilerle de uyum içerisinde çalışarak mevcut düzende daima ileriye dönük adımlar atmak.
  • Yeniliğe açık, teknolojiyle entegre bir şekilde çalışmak.

Vizyonumuz

Turizm sektöründe, benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan bir marka olmaktır.

Tarihçemiz

”Alshrouk Travel” 7 yıldır özel seçenekleri ile daima kaliteli, keyifli ve ekonomik turizm hizmetiyle Türkiye’nin farklı turizm anlayışını sunuyor. Siz yeter ki ne istediğinizi belirtin, Alshrouk Turizm, aklınızdaki tatili en güzel biçimde gerçekleştirsin!